تبلیغات
بازار جهانی شاورک - دستگاه لارجر باکس _ قیمت لارجر باکس _ پکیج دستگاه لارجر باکس _ مدل های لارجر باکس موجود در بازار

دستگاه لارجر باکس _ قیمت لارجر باکس _ پکیج دستگاه لارجر باکس _ مدل های لارجر باکس موجود در بازار

تاریخ:پنجشنبه 25 خرداد 1391-08:59 ب.ظ

لارجرباکس طلائی

آخرین دستاورد در اورولوژی راه حلی مناسب برای آقایانی که تمایل به افزایش سایز آلـــت تنـاسـلی خود دارند فراهم آورده که ظهور و اختراع دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی (اکـستندر) می باشد.
با نگرش به وجود راهکارهای ناکار آمد مختلف موجود در بازار، همچون پمادها و داروها، جهت افزایش رضایتمندی از سایز و حجم آلـــت، در این میان دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی با بهره گیری از روش های نوین درمانی روز دنیا با مکانیزمی راحت و مطمئن، راه حلی بدون عوارض جانبی، بدون نیاز به دارو و جراحی و برگشت ناپذیر مبتنی بر اصل طبی کشش (Traction) فراهم می آورد.
دستگاه اکـستندر قابلیت ایجاد 5/6 سانتی متر کشش کنترل شده، تدریجی و مداوم را بر روی آلـــت دارد که این کشش طی مدت 8 ماه استفاده از دستگاه ایجاد می شود.کشش ایجاد شده توسط این وسیله باعث افزایش توانایی بافت ها جهت تطبیق با کشش وارد شده می شود و و موجب بازسازی و بافت سازی جدید در ساختار اسفنجی عروقی آلـــت گردیده که نتیجتا باعث افزایش سایز بین 2 تا 5 سانتی متر در طول و 1 تا 5/1 سانتی متر در قطر می گردد.
همچنین استفاده از این دستگاه تا 70 درصد در اصلاح انحراف، انحنا و درمان بیماری پیرونی (Peyronic) موثر است.
مزایای ویژه این دستگاه استفاده راحت و آسان از آن زیر لباس به مدت 3 الی 8 ساعت در شبانه روز، بدون ایجاد مزاحمت در راه رفتن، نشستن و انجام کارهای روزمره می باشد.
قیمت دستگاه های اکـستندر با توجه به طراحی پایه ها و وجود مگنت های مغناطیسی متفاوت است. نکته مهم:براساس استعلام ونظرسنجی ازخریدارانی که بطورصحیح ومنظم ازدستگاههای وکیوم واکـستندراستفاده نموده اند،رضایتمندی 80 تا90 درصداعلام گردیده است.

 -------------------------------------------------------------------------------

 


توضیحات تکمیلی:
جدیدترین دستگاه دراروپا جهت درمان ناتوانی جنــســی ، افزایش قطر , درازا و سایز کلی آلـــت واصلاح انحراف آلـــت تنـاسـلی مردان.
دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی در (Device Extender ) دارای تأییدیه های مختلف علمی و سلامتی می باشد و توسط وزارت بهداشت و درمان ایران و اتحادیه بهداشت اروپا (CE) تایید و موفق به دریافت گواهینامه ( نوع1) نیز گردیده است . که تمامی این موارد و همچنین شماره و لیبل وزارت بهداشت ایران بر روی محصول درج گردیده است.قیمت مختلف دستگاههای اکـستندر به شرح زیر است:
پرو اکـستندر مگنت دار155000تومان
دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به شماره 71049/ 7/ک دارای استاندارد
ISO 13485:2003 تائیدیه از وزارت صنایع و معادن
هزارن مرد، هـمه روزه جهت بهبود سایز آلـــت و عملکرد آلـــتشان به پزشک مراجعه می کنند.
یک آلـــت تنـاسـلی بزرگتر و قویتر؛ اعـتماد به نفـس بیشتر و حل مشکلات روحی و روانی را به همراه خواهد داشت.
آخرین دستاورد در اورولوژی، راه حلی جهت دستیابی به این تقاضای مردان است که ظهور و اختراع دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی می باشد.
آنالیز بازار محصولات:
روشهای ناکارآمد و بی تأثیر برای رشد آلـــت
1/ ماساژورها
نرخ رشد: بی تأثیر
عوارض جانبی: ماساژ منجر به تغییر شکل آلـــت می شود.
نتیجه : فـریب آمیز و گول زننده
2/ وکیوم پمپ
نرخ رشد : حدودا" یک سانتیمتر
عوارض جانبی: رشد ساختگی و موقتی
نتیجه : کاربرد این وسیله بیشتر جهت رفع مشکلات نـعــوظ Erection Dysfunctionمی باشد.(تاثیری بر رشد ندارد)
3/ قرصها
نرخ رشد : یک سانتیمتر به صورت موقـتی
عوارض جانبی : ناتوانی، تورم پروستات، واریکوسل، هپاتیت و آسیبهای فـراوان به بافـت آلـــت
نتیجه : رشدآلـــت ماندگار نیست.
روشهای مؤثر در افزایش سایز آلـــت:
1/ جراحی
نرخ رشد: 2-1 سانتیمتر
عوارض جانبی: ناتوانی جنــســی در جهت نـعــوظ و تغییر شکل
نتیجه: ریسک عمل بسیار بالا و به صورت طبیعی نتایج حاصله بواسطه ی اثرات اسکار بجای مانده از جراحی کم می باشد.
2/ دستگاه کشنده ی عضو تنـاسـلی(اکـستندرEXTENDER DEVICE)
نرخ رشد: 4-3 سانتیمتر
عوارض: ندارد.
نتیجه: مؤثر و با تضمین این مطلب که سیستم اثر این وسیله توانایی بافت را جهت تطبیق با نیروی کشش پیـوستـــه ومـداوم فـراهم کرده وباعـث تکثیــــــر سلولـی وبافـت وعــروق سازی در آلـت تحت عـنـوان Neo vascularization می شود.
دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی(اکـستندرEXTENDER DEVICE) دارای تأییدیه های مختلف علمی و سلامتی می باشد و توسط وزارت بهداشت و درمان ایران و اتحادیه بهداشت اروپا (CE) موفق به دریافت گواهینامه ( نوع 1)گردیده است.همچنین دارای گواهینامهISO 13485:2003 میباشد


موارد درمانی:
دستگاه اکـستندرجهت بلندتر شدن آلـــت بدون جراحی،
اصلاح انحرافات آلـــت بدون جراحی،
درمان بیماری پیرونی (PEYRONI)
معالجه پس ازعمل جراحی بلند شدن آلـــت ،
جراحی اصلاحی وبازسازی مورد استفاده قرار میگیرد.
توجه : برای کـسانی که دچار انـزال زودرس یا عـدم نعــوظ هـستند و احتیاج به تقـویت بافت اسفـنجـی آلـــت دارنــد ایــن وسیلــه(اکـستندردیوایسEXTENDER DEVICE) باعـث بوجــــود آمـدن عـــروق جدیـد مـی شــود (که اصـطلاحــا" این امـــــرNeovascularization تلقی می گردد.) که موجب بهبود جریان خون و در نتیجه نـعــوظ بیشتر می شـود.
به وسیله ی استفاده از این دستگاه(اکـستندرEXTENDER DEVICE) و یکـسری درمانهای تکمیلی توسط پزشک، قادر به بهبود مکانیزم نعـوظ و انـــزال خود خواهند بود.
- در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـدن نواحی طاس و بی مو اسـتفــاده میشود. البته از قـدیـم از این روش استفاده می شد. مثلا" زنان بیرمانی برای درازکردن گردن خود از این متد استفاده می کردند در جوامع و فرهنگهای قدیمی از کشش برای بزرگ کردن اندامهــای گوناگون بدن استفاده میشود.مثلا" زنان قبیله ی پادوانگ (paduang) در برمـه وتایلند که به زنان زرافـه ای معــروف شده اند با استفـــاده ازروش کشش، گـردن خود را دراز می کنند یا قـبایلی در آفریقا وآمازون با استفاده از هـمین روش لبها وگوشهای خود را بزرگ می کنند.آنها برای این کار وزنه هایی را به قسمتهای مورد نظر بدن خود آویزان می کنند.
توضیح دستگاه:
دستگاه کشنده عـضو تنـاسـلی(اکـستندرEXTENDER DEVICE) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید که این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک ساپورت پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلـــت (کلاهک آلـــت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.
انواع اکـستندرEXTENDER DEVICE :
در دو مدل دستگاه اکـستندر ساده و اکـستندر مگنت بسته به سایز آلـــت در حالـــت نـعــوظ 2 پایه موجود می باشد.
GEXL/1 : برای آلـــت های بزرگتر از 10 سانتیمتر در حالـــت نـعــوظ.
MINI GEXL/2: برای آلـــت 6 تا 10 سانتیمتری در حالـــت نـعــوظ.
برای الـــت های بزرگتر از 17 سانتیمتر از پایه EXTRA GEXLستفاده میشود که باید جداگانه خریداری شود.
دستگاههای اکـستندر یک نیروی تدریجی و مداوم حدود 600 تا 1500 gr/cm2را به مقطع آلـــت وارد میکند که این نیروی کشش باعث تحریک در جهت تطابق ورشد لیگامانهای نگهدارنده و corpus cavernosum وبقیه بافتهای آلـــت می شوند.که به صورت مشروح در ذیل آورده شده است.
-حدود (cm 4-3) افزایش در طول آلـــت در حالـــت خوابیده و نـعــوظ.
-حدود (cm 1-1/5) در دور یا محیط آلـــت در حالـــت خوابیده و نـعــوظ.
-افزایش ایجادشده در طول و قطر فوق العاده قابل توجه است.


6-نحوه ی استفاده :
این وسیله (اکـستندر دیوایس )براحتی قابل جاگذاری و برداشتن از روی آلـــت در ظرف کمتـــر از یک دقیقــه مـــی باشد که هیچگونه وقتی از شما به خود اختصاص نخواهد داد، بطوریـــکه به سهولت قابل استفــاده می باشد. به نحویکه در هنگام پوشیدن از روی شلوار نمایان نیست و هیچ مزاحمتی جهت راه رفتن، نشستن، ایستادن و رانندگی شما ایجاد نمی کند..
تاثیر مگنت بر روی مایعات بدن و خون
مطالعات نشان داده اند که تاثیرات تماس مغناطیسی با بدن بلافاصله باعث فعال شدن مقدار آهن موجود در خون می شود و در نتیجه جریان ضعیفی ایجاد می کند . این افزایش از نظر تعداد کانون های بلور سازی که به وجود می آورند ، نسبت مستقیمی با قدرت میدان آهن ربایی دارند. روند یونیزاسیون ( یعنی جدا شدن اتم ها و ملکولها به ذرات باردار الکتریکی ) نیز سریعتر انجام می شود.
این امر خطر انعقاد خون در رگها را کاهش می دهد و باعث جریان فی البداهه آسانتر خون در سرخ رگها و سیاه رگها می شود .جریان مغناطیسی ایجاد شده در خون منجر به افزایش گلبولهای فاسد غیر فعال خون شده و آنها را تقویت می کند. حرکت هموگلوبین در رگهای خونی سریع می شود و رسوبات کلسیم و کلسترول خون به حداقل می رسد.
علاوه بر این ، خاصیت مغناطیسی ، تاثیر مشابهی بر همه مایعات دیگر بدن دارد. این امر همچنین به ترشح هورمون ها کمک می کند. گلبولهای سفید و سلول جدید می سازد و بافتها را دوباره جوان کرده و بر کدهای ژنتیکی نیز تاثیر پایدار می گذارد.
در طراحی جدید این محصول با اضافه کردن خاصیت مگنت مغناطیسی ، راندمان دستگاه بسیار افزایش یافته است ، ترمیم و افزایش طول آلـــت با سرعت بیشتری به وقوع میپوندد.
******************************
««« تأییدیه و مجوزها »»»
● فروشنده : فروشگاه رهسا (سایت رهسا در سامانه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است)
● مجوز محصول : به شماره 7/71049/ک
● صحت عملکرد دستگاه های توانبخشی آقایان و بانوان توسط مرکز تحقیقات اورولوژی ایران و مراکز معتبر پزشکی به اثبات رسیده و دارای گواهی Iso 10993 (زیست سازگاری با بافت) و دارای تاییدیه و مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران می باشند.
******************************

قیمت خرید : 159,000 تومانمحصولات اصل و با ضمات پس از فروشباکس-دستگاه لارجر باکس-قیمت لارجر ... - خانه    لارجرباکس + بروشور کامل-سایت رسمی خرید اینترنتی لارجرباکس اصلی و اکستندر زمینه ارائه محصولات توانبخشی جنسی آقایان و بانوان در ایران.    نمایندگی فعال فروش دستگاه لارجر باكس در ایران    قیمت: 80000 تومان. روش خرید: نقدی و پستی و ... اكستندر - دستگاه لارجر باكس ساده. جدیدترین دستگاه در اروپا جهت درمان ناتـوانی ،افزایش قطر, درازا و سایز كلی عضو و ...    فروش دستگاه لارجر باكس | خرید بهترین وسیله بزرگ كننده كلفت ...    صاف كردن آلت تناسلی مردان - راه حل ... فروش دستگاه لارجر باكس | لارجر باكس - انواع قرص تاخیری و بزرگ كننده آلت مردان -. ساده ترین روش بزرگ كردن آلت مردانه .    خرید دستگاه لارجر باكس برای درمان كوتاهی الت جنسی مردان    1 فوریه 2012‎ – دستگاه لارجر باكس مگنت دار با مجوز بهداشت. قیمت: 1100000 ریال. روش پرداخت وجه: واریز به حساب بانكی فروشنده. با خودتان رو راست باشید و كمی ...    فروش دستگاه لارجر باکس | لارجر باکس    11 فوریه 2012‎ – فروش دستگاه لارجر باکس | لارجر باکس | دستگاه لارجر باکس. خانه · درباره · درباره · درباره ... ویاگرا ۴عددی. قیمت: ۱۹۰,۰۰۰ ریال. ویاگرا 4عددی ...    خرید دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)    24 – خرید دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت) - سفارش اینترنتی لوازم زوجین(ویاگرا کینگ سایز جرمنی دراپ لارجر باکس ....)    قیمت پکیج کامل دستگاه لارجر باکس +مگنتدار   – قیمت پکیج کامل دستگاه لارجر باکس +مگنتدار. پکیج آقایان لارجرباکس طلائی. آخرین دستاورد در اورولوژی راه حلی مناسب برای آقایانی که تمایل به ..    فروش دستگاه لارجر باکس بزرگ کننده آلــــت | کش دهنده قوی الت |    – فروش دستگاه لارجر باکس بزرگ کننده آلــــت | کش دهنده قوی الت. دستگاه لارجر باكس مگنت دار با مجوز بهداشت. قیمت: 1100000 ریال. روش پرداخت وجه: ...فروش استثنایی انواع مدل های لارجر باکس -ساده و مگنت4 روز پیش‎ – فروش استثنایی انواع مدل های لارجر باکس -ساده و مگنت - ... رناس طب نمایندگی اول (مجازی)فروش دستگاه لارجر باکس در ایران ...خرید پستی لارجرباکس|دستگاه اکستندر مگنت دار– خرید پستی لارجرباکس|دستگاه اکستندر مگنت دار - فروش اینترنتی. ... سایز و حجم آلـــت، در این میان دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی با بهره گیری از روش های نوین درمانی .... انواع اکـستندرEXTENDER DEVICE : در دو مدل دستگاه اکـستندر ساده و اکـستندر مگنت بسته به سایز آلـــت در حالـــت نـعــوظ 2 پایه موجود می باشد.جدیدترین مدلهای لارجرباکس ساده – لارجرباکس,لارجرباکس ویژه,لارجرباکس افزایش دهنده طول,لارجرباکس ... انواع. GEXL : دو مدل دستگاه بسته به سایز آلت در حالت نعوظ موجود می باشد.گالری مدل لباس زنانه - لارجرباکس طلایی، کاملترین پک برای آقایان ...گالری مدل لباس زنانه - لارجرباکس طلایی، کاملترین پک برای آقایان,دستگاه اکستریم آقایان,دستگاه اکستریم انواع مدل های کت و دامن، کت و شلوار، و مانتو زنانه مدل کت ...دستگاه لارجر باكس(با مجوز بهداشت)
اسلامی ایران///(جدید ترین مدل و بهترین مدل) --**توضیح دستگاه:دستگاه كشنده عـضو ت ن ا س ل ... این افزایش از نظر تعداد كانون های بلور سازی كه به وجود می آورند ، نسبت ...لارجر باکس پک ویژه مدل  VOID واقعی 5مگنت پزشکی اصل ...توصیه های مهم در مورد لارجر باكس: ... اصل با انواع کپی داخل به side effect ها یا عوارض جانبی دستگاه مربوط می شود. ... 1- دستگاه لارجر باکس 5مگنت پزشکی اصل اورجینال اسپانیا 22تیکه مدل 2012 با کمک فنر ... 2- میله های 12 تکه افزایش سایز دستگاه ...دستگاه لارجر باکس پک 3 مدل 2012 void واقعی 5مگنت اصل اسپانیا + ... واقعی 5مگنت اصل اسپانیا +6قطعه لوازم ... آیا می دانید طبق تحقیقات رفتارشناسان منشاء اغلب مشکلات و نارضایتی های همسران و ... تفاوت عمده دستگاههای اصل با انواع کپی داخل به side effect ها یا عوارض جانبی ...دستگاه لارجر باکس طلایی Golden Larger Box - فروشگاه محصولات ...
لارجر باکس طلایی(مدل ۲۰۱۲) جدیدترین دستگاه با کارایی فوق العاده است. و با ۱۵ درصد ... ۱- دستگاه لارجر باکس اصل۲۰۱۲ با ۳ مگنت و کمک فنر وپایه های چند تکه ...دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو تاکستندر مگنت دار جهت بزرگ كردن آلتمجوز وزارت بهداشت: اکستندر مگنت دار جهت بزرگ كردن آلت; تعداد: یك پكیج كامل; قیمت: 120000 تومان; شماره محصول: 65 views. جدیدترین دستگاه دراروپا جهت درمان ...وشهای طبیعی افزایش قدرت پاشش اسپرم تقویت قدرت پرتاب منی روش هایی جهت بهبود عملکرد اسپرم | خرید پستی لارجرباکس|دستگاه اکستندر مگنت دار | نمایندگی ...دستگاه اکستندر مگنت دار ارزان2 روز پیش‎ – دستگاه اکستندر مگنت دار ارزان - خرید اسپری ژل قرص کپسول تاخیری جنسی اورجینال.اکستندر ویژه - ارسال عدد 1 به  جهت تماس مشاور با شما - مشاوره ...دستگاه مگنت دار فول با پایه های تیتانیوم ضد زنگ با پایه های چند تکه دارای پنج مگنت درمانی و کمک فنر اکستندر. سی دی آموزشی و دفترچه فارسی. کیف چرمی ...دستگاه پرواکستندر مگنت دار روناس طب با مجوز بهداشتجدیدترین دستگاه دراروپا جهت درمان ناتوانی جنـ.سی ، افزایش قطر , درازا و سایز کلی آلـ.ت واصلاح انحراف آلـ.ت تناسلی مردان دستگاه کشنده عضو تناسلی در  ...پکیج دستگاه اکستندر مگنتدار ویژهسری جدید دستگاه پرواکستندر مگنتدار ویژه با کمربند و تسمه ویژه دستگاه و همراه با مکملی به قیمت 28000 تومان به صورت رایگان به عنوان هدیه اولین خرید از فروشگاه ...دستگاه اکستندر مگنت دار افزایش طول و قطر آلت جنسی مردان | فروشگاه ...70درصد مردان خواهان ایجاد افزایش طول وقطر آلت خود هستند افراد جهت کوچکی آلت مردانه و نیاز واقعی ومبرم برای کسب حد قابل قبول وافرادی با اندازه طبیعی آلت تناسلی.دستگاه اكستندر مگنت دارخرید آنلاین دستگاه اكستندر مگنت دار جدیدترین دستگاه دراروپا جهت درمان ناتوانی جنــســی ، افزایش قطر , درازا و سایز كلی آلـــت واصلاح انحراف آلـــت تنـاسـلی مردان.دستگاه جدید جس اكستندر مگنت دار و ... نیـز عرضه می گردد. اصل ایـــن دستــگاه ســاخت کـشور اسپـانـیــا بوده و در ...بزرگ شدن الت مردان با دستگاههای افزایش سایز (لارجر باكس)1 روز پیش‎ – آخرین دستاورد در اورولوژی راه حلی مناسب برای آقایانی که تمایل به افزایش سایز آلـــت تنـاسـلی خود دارند فراهم آورده که ظهور و اختراع دستگاه کشنده ...دستگاه اکستندر بزرگ کننده آلت مردانجدیدترین دستگاه در اروپا ، آمریكا و آسیا جهت افزایش قطر ، درازا و سایز كلی آلت (بزرگ كردن و كلفت كردن آلت تناسلی مردان)، درمان ناتوانی جنسی ، و اصلاح انحراف ... در بالای این دومیله یک ساپورت پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است .اکستندر مگنت دار جهت بزرگ كردن آلتمحمود